O nas

Pomagamy firmom zwiększać rentowność i ustawicznie się rozwijać

Szanowny Kliencie,

Razem z Twoją załogą (patrz opis naszej metodyki eDOING) przygotowujemy unikalne i skuteczne (patrz opis naszego podejścia CX-SPOT) strategie oparte na specyfice Twojego biznesu i nastawione na cele krótko i długoterminowe. Wartość dodana marki Strategy&Results polega m.in. właśnie na tym, że potrafimy pogodzić klarowną wizję, oraz długoterminową strategię rozwoju danego przedsiębiorstwa, działu, czy zespołu, z celami krótko terminowymi (czasami wręcz kwartalnymi).

Właścicielem marki Strategy&Results jest EC sp. z o.o.. Firmę założyli w 2004 roku: Agnieszka Polska-Kamieńska i Janusz Kamieński. Do roku 2018 firma funkcjonowała pod nazwą Executive-Conversation. Obecnie działamy jako Strategy&Results. Z naszej pomocy skorzystało już ponad 100 firm z 17 różnych branż. Są wśród nich międzynarodowe korporacje, oraz polskie spółki, firmy właścicielskie i rodzinne.

Rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo to unikalny system z własną kulturą oraz specyficznymi wyzwaniami rynkowymi i organizacyjnymi. Dlatego każdemu klientowi proponujemy wdrożenie dopasowane do jego potrzeb i możliwości.

Jednocześnie uniwersalną dźwignię rentowności i rozwoju widzimy w skoncentrowaniu wysiłków całego przedsiębiorstwa na dostarczaniu klientom takich doświadczeń, za jakie teraz gotowi są płacić pieniędzmi i lojalnością.

Dlatego, każdemu przedsiębiorstwu, w specyficzny dla niego sposób, pomagamy:

stale monitorować pożądane doświadczenia jego nabywców, klientów wewnętrznych oraz pracowników

aktualizować strategię biznesową tak, by zapewniać pożądane doświadczenia klientom przy minimalnych kosztach własnych

optymalizować procesy biznesowe w zgodzie ze strategią firmy

angażować pracowników w maksymalizowanie wydajności procesów biznesowych

dopasowywać narzędzia technologiczne tak, by wspierały pracowników w maksymalizowaniu wydajności procesów

Restrukturyzacja działu obsługi klienta. Wdrożenia i rezultaty Strategy&Results - skutecznie zwiększamy rentowność, zaangażowanie i efektywność zespołów.
Wdrożenia i rezultaty. Opinie o Strategy&Results - skutecznie zwiększamy rentowność, zaangażowanie i efektywność zespołów.

Nasze autorskie podejście do maksymalizowania rentowności i udziałów w rynku

którego skuteczność potwierdziliśmy w ponad 100 wdrożeniach dla 97 firm na przestrzeni ostatnich 25 lat, to CX-SPOT.

Poznaj CX-SPOT>>

Nasi klienci, dzięki CX-SPOT zwiększają rentowność firmy nawet o 180%, sprzedaż o 100%, wydajność produkcji przynajmniej o 40% w czasie od 6 do 24 miesięcy od wdrożenia. Takie rezultaty są możliwe tylko dzięki zaangażowaniu zespołu konsultantów, z których każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, a wszyscy potrafią pracować razem harmonijnie, jak orkiestra.

Skuteczne zmiany w przedsiębiorstwach naszych klientów nie byłyby możliwe bez zaangażowania ich pracowników

i to nie wybranych liderów, ale wszystkich pracowników każdego departamentu i zespołu. Żeby takie zaangażowanie uzyskać i koncentrować wysiłki całych organizacji na dostarczaniu ich klientom pożądanych doświadczeń, opracowaliśmy unikalną metodę postępowania: eDOING.

Poznaj eDOING>>

Pomóż swojemu zespołowi wykreować pracę marzeń i zwiększyć dochody, jak w wielu firmach, które skorzystały z programu eDOING. Strategy&Results - skutecznie zwiększamy rentowność, zaangażowanie i efektywność zespołów.

Chcesz teraz poprawić rentowność swojej firmy lub produktywność konkretnego zespołu?

Wyzwania, jakim pomagamy stawić czoła

Chcesz teraz poprawić rentowność swojej firmy lub produktywność konkretnego zespołu?

Cele, jakie pomagamy osiągać

Chcesz zaplanować, jak osiągnąć cele, które sobie stawiasz?